صدای مشتریان

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

همیشه در هنگام جابجایی و پیدا کردن محل جدید دغدغه نگهداری وسایلم رو داشتم. قبلا به دلیل قیمت های بالا اصلا برام به صرفه نبود که وسایل رو انبار کنم؛ خوشبختانه انبار کانتینری با قیمت های مناسب این مشکل رو حل کرد. از همه مهم تر این است که این انبار ها در غرب تهران نیز موجود هستند.

خانه دار - فاطمه حسینی

به نظر من بارزترین تفاوتی که بین انبار های سنتی و این کانتینر ها وجود دارد این است که اجاره انبار کوچک حتی 6 متری هم بوجود آمده. جالب تر از آن امکان اجاره روزانه انبار در غرب تهران که باعث میشه تا در مواقع فورس ماژور با کمترین دردسر وسایل رو موقتا در جایی نکهداری کنیم.

مدیرعامل - جواد دین محمدی

یکی از مشکلات انبار های عمومی بزرگ تردد و رفت و آمد افراد مختلف در محیط انبار هست، که متاسفانه فضای سوءاستفاده برای سودجویان فراهم می کند.این موضوع احتمال سرقت را افزایش میدهد. اما خوشبختانه در انبار های کانتینری به دلیل مالکیت تمام یک کانتینر و قفل اختصاصی این نگرانی ها از بین رفته است.

طراح - یدالله جهان افشار